Teslimat

Sipariş ettiğiniz ürünler ödemesi yapıldıktan sonra en geç 15 iş günü içerisinde anlaşmalı kargoya verilmektedir. Haftasonları (Cumartesi, Pazar), resmi tatiller, mucbir sebeplerle ilan edilen sokağa çıkma yasakları iş günlerine dahil değildir.

İade Şartları

Satın aldığınız ürünü 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade ettiğiniz ürünü anlaşmalı kargo firmamıza verebilirsiniz. Ürün depomuza ulaştıktan sonra gerekli kontroller yapıldıktan sonra ücret iade işleminiz gerçekleştirilecektir. Yaptığınız ödeme yöntemine göre aynı şekilde ücret iadesi alabilirsiniz.

İade ettiğiniz ürünün hasar görmemiş olması gerekmektedir. Tekstil ürünlerinde olabilecek delik, leke veya deneme dışında uzunca kullanıldığı belli olan ürünleri iade alınmayabilir.

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15. maddesinin 1. fıkrasının b bendinde de belirtildiği üzere kişiye özel olarak hazırlanan ürünlerde tüketicilerin cayma hakkı bulunmamaktadır.

Değişim

Kişiye özel tasarım ürünleri haricinde olan ürünlerde beden yada model değişimi için kargonuzu anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına gönderebilirsiniz. Değişim işlemlerinde kargo masrafları müşteriye aittir.

Kişiye özel tasarım ürünlerinde, kişiye özel isim, harf ve tasarım kullanıldığı için kişiye özel ürünlerde değişim ve iade yapılmamaktadır. Tasarım ve fontlar ürün ve isimlere değişiklik göstermektedir. 

Hasarlı Ürün yada Eksik Ürün

Anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile gönderilen tüm ürünler, faturası ile birlikte gönderilmektedir. Fatura üzerinde yazan ürünler, adetleri ile birlikte fatura üzerinde yer almaktadır. Eksik ürün yada hasarlı ürün çıkması halinde, ürünü kargo firmasının yetkilisinden teslim aldığınızda kontrol etmeniz gerekmektedir ve tutanak tutturmanız gerekmektedir. Tutanak tutulmayan teslimat işlemlerinde problemin düzeltilmesi için firmamızın yapabileceği bir işlem bulunmamaktadır.